В приміщенні ЦНАП Северинівської об’єднаної територіальної громади 10 липня 2018р. заступником директора Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віталїєм Мельником та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Тетяною Сметанською, згідно укладеної угоди про співпрацю, проведено виїзний захід щодо послуг, які надає служба зайнятості безробітним громадянам та роботодавцям.

  Під час заходу фахівці філії розмістили інформаційний стенд для користування мешканцям громади та роботодавцям із об’явами, а також із переліком заходів, які проводить служба зайнятості. Ознайомили присутніх із актуальними вакансіями, використанням новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості, а також механізмами віддаленого користування послугами служби зайнятості.

  На особистому прийомі громадяни були поінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, отримали інформацію про умови реєстрації осіб, які шукають роботу, перелік документів, необхідних для реєстрації в центрі зайнятості, порядок призначення допомоги по безробіттю.

  Інформаційно-консультаційний захід був спрямований на розширення поінформованості населення, посилення їх конкурентоспроможності на ринку праці та досягнення ефективності зайнятості.

  Заступник директора Жмеринської міськрайонної філії В. Мельник