Третій рік поспіль в Україні відзначають День Національної поліції.

  На Жмеринщині 4 липня 2018 року полісменів, людей, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі віншували в залі засідань районної ради.

  В нелегкий для країни час відбувалася реформа правоохоронного органу, події на Сході країни покликали багатьох з рядів поліції стати на захист своєї Вітчизни.

  Хвилиною мовчання зал вшанував світлу пам’ять загиблих поліцейських в ході антитерористичної операції та тих, хто поклав своє життя на вівтар закону.

  З вітальною промовою виступив начальник Жмеринського відділу поліції ГУ Національної поліції у Вінницькій області підполковник В.Домбровський та висловив подяку всьому особовому складу відділу за сумлінне виконання службових обов’язків.

  За дорученням керівництва області В.Домбровський вручив Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради.

  Згідно наказу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області присвоєно чергові спеціальні звання 2 представникам Жмеринського відділу.

  Кращих представників правоохоронного органу нагороджено відзнаками Головного управління та районного відділу.

  За плідну співпрацю та підтримку на засадах партнерства, а також участь у реформуванні нової поліції винесено подяку директору Жмеринського ДП «Жмеринський лісгосп» П.Бендері.

  Своїх мужніх колежанок з професійним святом чоловіча половина відділу привітала квітами.

  Свою вдячність поліцейським за забезпечення правопорядку та законності на теренах району, найкращі слова побажань висловили у своїх виступах голова районної державної адміністрації О.Легеза та голова районної ради В.Малярчук.

  Десяти представникам районного відділу вручено Почесні грамоти та одноразову грошову винагороду.

  Очільники району запевнили у подальшій співпраці та всебічній підтримці районного відділу поліції, відзначили, що вже в цьому році з районного бюджету виділено 400 тис. грн.. на придбання автомобіля, а на найближчій сесії будуть виділені кошти на придбання сучасної форми для співробітників відділу.

  До слів привітань приєднався заступник міського голови В.Дудік та за дорученням секретаря міської ради Ю.Світлака вручив нагороди працівникам відділу поліції. В свою чергу запевнив у підтримці діяльності правоохоронного органу, в тому числі і фінансової.

  Від 150-ти штикового колективу ветеранів поздоровляв поліцейських голова ради ветеранів при Жмеринському відділі поліції О.Карась.

  Своє тепло і талант дарували винуватцям свята в ході концертної програми працівники та вихованці районного будинку культури.