Двадцять другу річницю Конституції України відзначили в Жмеринському районі 26 червня 2018 року в районному будинку культури.

  Урочистості розпочалися під звуки Державного Гімну.

  Хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною свого життя відстоював права та свободи українського народу, захищав незалежність та територіальну цілісність своєї країни.

  З доповіддю про основні показники соціально-економічного розвитку району та вітальним словом перед аудиторією виступив перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський.

  Привітав громадськість з прийдешнім святом від імені голови райдержадміністрації О.Легези.

  До слів привітань приєднався голова районної ради В.Малярчук.

  Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації, яке озвучила керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук, за вагомий внесок у розбудову української державності, сумлінну працю та з нагоди відзначення 22 – ї річниці Конституції України Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради з наданням одноразової грошової винагороди відзначено 32 кращих представника громадськості району. А також 8 представників району, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток Жмеринського краю - ювілейною медаллю «95 років Жмеринському району».

  Голова районної ради В.Малярчук особисто озвучив нагородний лист до медалі першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського. Олександр Іванович має 46 років трудового стажу, з яких 36 присвятив саме державній службі пройшовши довгий шлях від інструктора до першого заступника. Гучними оплесками його привітав зал.

  Днями в Україні відзначали День молоді. З нагоди свята за перемогу у конкурсах різних рівнів, особисті високі досягнення відзначили 12 кращих представників молодого покоління району Почесними грамотами та пам’ятними подарунками.

  Від імені та за дорученням депутата Верховної Ради України І.Мельничука громадськість району привітала з прийдешнім святом 22-ї річниці Конституції України помічник народного депутата І.Осадча. А також виконала почесну місію – вручила Грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» та нагрудні знаки завідувачу поліклініки КУ «Жмеринська центральна районна лікарня» О. Султанову та лікарю загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт.Браїлів В.Ревері.

  Гімн Жмеринського району, написання якого було приурочене до 95-ї річниці створення Жмеринського району, у виконанні І.Мартиновської, С.Зайчука та Є.Грубського завершив офіційну частину заходу.

  Святковий настрій в залі забезпечили своїм неперевершеним талантом артисти академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії.