В Жмеринській районній державній адміністрації 25 лютого 2016 року відбувся семінар-навчання для роботодавців та відповідальних осіб з метою забезпечення соціального захисту працівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності. Захід організовано управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за участю фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області.

  Розпочала роботу семінару начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Н.Василик. Вона представила учасників зібрання, озвучила порядок денний.

  Начальник відділу з питань експертизи умов праці управління Держпраці у Вінницькій області Н.Макаренко вела мову про проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг і компенсацій працюючим в несприятливих умовах праці.

  Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці управління О.Мандриця інформував про порядок надання додаткових відпусток за роботу у несприятливих умовах.

  Про зміни у законодавстві з питань оплати праці та індексації грошових доходів громадян, застосування штрафних санкцій при порушенні законів про працю розповідала заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів В.Партій.

  Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці управління С.Колодійчук підняла тему проходження щорічного медичного огляду працівниками, забезпечення їх спеціальним одягом та спецхарчуванням. Наголошувала на обов’язковому проведенні дослідження питної води в разі організації харчування працівників, забезпечення їх питною водою під час роботи. Також зачепили питання збереження конфіденційності щодо працівників зі статусом ВІЛ інфікованого, гендерної рівності, інше.

  В ході семінарського заняття його учасника мали змогу поставити запитання та отримати на них компетентні відповіді.

  У завершенні заходу Н.Василик наголосила на необхідності переглянути та оновити колективні договори з урахуванням всіх внесених змін до чинного законодавства про працю.
 

Навчання для роботодавців
 
Навчання для роботодавців
 
Навчання для роботодавців
 
Навчання для роботодавців
 
Навчання для роботодавців
 
Навчання для роботодавців
 
Навчання для роботодавців
 
Навчання для роботодавців
 
Навчання для роботодавців