З нагоди Дня державної служби, який відзначається щороку 23 червня, в залі засідань Жмеринської райдержадміністрації відбулися урочистості.

  З професійним святом колег привітав голова райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук.

  За сумлінну плідну працю в органах державної служби, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди свята кращих представників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату нагороджено Почесними грамотами і грошовими винагородами.

  В 2018 році відзначається 100-річчя започаткування сучасної української державної служби. О.Легеза повідомив загалу, що з нагоди ювілею високої державної нагороди – медалі «За працю і звитягу» удостоєний перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський. Він є одним із трьох представників Вінницької області, яких відзначено згідно Указу Президента України №175/2018 від 21 червня 2018 року за вагомий внесок у державне будівництво, забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу та з нагоди 100-річчя державної служби в Україні.

  Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради, за дорученням обласного керівництва, очільники району вручили начальнику управління агропромислового та економічного розвитку К.Цабак.

  Зі святом держслужбовців вітали також голова районної ради профспілки працівників державних установ Т.Оголенко та її заступник В.Гамарник, відзначили нагородами профспілки трьох представників служби.

  Свої вітання на адресу когорти державних службовців у вигляді своєї творчості слали працівники та вихованці районного будинку культури.