Швидкоплинний час все далі віддаляє від нас події Другої світової війни, все менше серед нас залишається учасників бойових дій. Та все ж та війна залишила досить глибокий слід в душах українців. Кожна українська родина має свої спогади, своїх героїв і, нажаль, свої жертви Другої світової.

  З нагоди 77-ї річниці початку війни, Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні біля Меморіалу Слави в м.Жмеринка відбувся скорботний мітинг за участю: голови Жмеринської районної державної адміністрації Олега Легези, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Наталії Рожок, представників громадськості та засобів масової інформації.

  Світлу пам’ять загиблих земляків, а також визволителів Жмеринщини вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до обеліска Слави.

  В цей день голова райдержадміністрації Олег Легеза відвідав ветеранів війни вдома на знак глибокої шани та поваги, а також щирої вдячності за наше світле сьогодення, величезний вклад у справу приближення Великої Перемоги, відбудову країни у післявоєнний час.