Голова райдержадміністрації Олег Легеза прокоментував зміни, які відбулись в рамках проведення медичної реформи в районі.

  «Завдяки спільним діям районної влади, медичних працівників та порозумінню в питаннях розвитку охорони здоров’я на сьогоднішній день в районі активно відбуваються заходи щодо впровадження медичної реформи».

  Нещодавно комунальна установа «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» набув статусу юридичної особи Комунального неприбуткового підприємства та заключив договір з Національною Службою Здоров'я України. Договір вступає в силу з 01.07.2018 року.

  Заключення договору дає змогу додатково до бюджету установи отримати фінансовий ресурс до 3 млн. гривень.

  Лікарями Центру підписано 19077 декларацій з пацієнтами, що становить 30,8% від всього населення району.

  На виконання Урядової програми доступні ліки за п’ять місяців 2018 року реалізовано 769,9 тис.грн. що складає 40,4 % від виділених коштів.

  КУ «Жмеринська центральна районна лікарня» проводиться благоустрій території, реконструкція приміщень: гінекологічного з перепрофілюванням у відділення екстреної невідкладної допомоги, дитячого, хірургічного, реанімаційного – освоєно 2 млн. 446,9 тис.грн. втому числі: з державного 1 млн. 793,4 тис.грн. та місцевого 633,5 тис. грн. З метою підключення до системи Ехелс проведені роботи – заклад підключено до системи Інтернет згідно технічних завдань. На даний час проводиться процедура закупівель комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.