За ініціативи Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 19 червня 2018 року в приміщені Жмеринського бюро правової допомоги проведено інформаційну зустріч з опікунами, піклувальниками.

  Директор центру Осіпчук Р.В. розпочав зустріч, проінформував про зміни у законодавстві щодо надання соціальних послуг родинам опікунів/піклувальників, надав змістовну інформацію про сімейні форми виховання та впровадження послуги сімейного патронату над дитиною з метою пошуку кандидатів в патронатні вихователі.

  Тема заходу: «Сімейні взаємини та методи позитивного виховання» Основна мета заходу - розширити уявлення опікунів/піклувальників про родину як головну загальнолюдську цінність, надання допомоги в створенні найбільш сприятливих умов для розвитку та виховання дитини-особистості. Захід пройшов у формі кола. Практичний психолог Ковальчук Т.О. акцентувала увагу на вікових та поведінкових особливостях розвитку дитини, використанні нових методів та підходів спрямованих на те, щоб мотивувати дії дитини любов’ю, ознайомлювала з релакс-техніками, надавала рекомендації.

  Опікуни/піклувальники ділилась своїм досвідом виховання дітей та проблемами, які виникали. Розповідали пережиті життєві історії, труднощі, обговорювали ситуації. Відчувалась дружня сімейна атмосфера, в якій кожний присутній зміг знайти відповідь на непрості запитання.