Минулого тижня в актовій залі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» за ініціативи та підтримки Департаменту освіти та науки Вінницької ОДА проходив обласний етап співочого конкурсу «Колискова пісня». Мета заходу: відродження народних традицій, естетичне виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та залучення батьківської громадськості до суспільного дошкільного виховання на засадах народної педагогіки.

  Цьогоріч нагода преставляти дошкілля району випала представникам дошкільного підрозділу Сербинівського НВК (дир. Трач Т.П.). Музичний керівник Лукова Т.М. та танцювальний колектив вихованців закладу дебютували в номінації: виконання колискових пісень сучасних авторів з піснею «Колискова», автором слів та музики до якої є відома поп-виконавиця з Ужгороду Мартіна Кельман.

  Вдалий підбур репертуару, продумана хореографія виступу, гарні костюми і, що найгловніше – емоційно забарвлене виконання не залишились поза увагою членів журі.

  За попередніми даними дебют виявився вдалим. З-поміж інших виконавців в групі «професіонали» Тетяна Миколаївна та її вихованці посіли почесне ІІІ місце.

  Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів, адже джерело народної пісні та бажання співати в нашого народу вічні!