16 червня 2018 року відбулось обласне свято фольклору імені Гната Танцюри, присвячене 117-ій річниці від дня народження фольклориста, в рамках якого кращі фольклорні колективи та окремі виконавці продемонстрували свою майстерність у виконанні автентичних пісень та старовинних українських обрядів. Започатковано свято на честь видатного українського фольклориста, етнографа, краєзнавця і педагога Гната ТрохимовичаТанцюри на його маленькій батьківщині в с. Зятківці Гайсинського району. Його фольклористична спадщина багата і різноманітна в жанровому плані.

  Жмеринський район представив аматорський фольклорний колектив «Лелеченьки» с.Кармелюкове під керівництвом Людмили Водяної.

  Також, учасники та гості свята змогли насолодитись справжніми українськими красунями під час перегляду Дефіле-представлення українського традиційного рушника «І на тім рушничкові…». Від Жмеринського району рушник 1915 року з музею історії села Олександрівки представляла дівчина с.Кармлюкове – Мукомел Анжела, наймолодша учасниця аматорського фольклорного колективу «Лелеченьки».