16 червня 2018 року в м. Муровані Курилівці відбулись зональні змагання обласних сільських спортивних ігор з футболу , в якому прийняли участь команди Жмеринського (Браїлів), Шаргородського та Муровано-куриловецького районів. Наші футболісти святкували перемогу над місцевою командою (5:0) та поступились команді з Шаргородського району (0:5)і до фінальної частини змагань не вийшли.

  17 червня 2018 року у третьому турі Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу в групі «А» в с. Северинівка зустрічалися місцева «Стріла» з браїлівським «Авангардом». Цікава та безкомпромісна гра завершилася з рахунком 2:1 на користь северинівчан. 24 червня команда з Браїлова матиме можливість взяти реванш на своєму полі.

  16 червня 2018 року Жмеринською федерацією футболу розпочато чемпіонат району з футболу. Результати ігор першого туру : «Стріла» Северинівка - «Авангард» Браїлів (2:1); «Спарта» Дубова – «Нива» Жуківці (3:4); «Сокіл» Чернятин – «Рів» Рів (5:1); «Старт» Станіславчик – «Граніт» Могилівка (4:5); «ФК Олександрівка» - «Садівник» Кудіївці (0:9). Другий тур відбудеться 23-24 червня.

  17 червня 2018 року в м. Вінниця відбувся Кубок області з боротьби дзюдо серед чоловіків та жінок, в якому наш район представляли вихованці тренера РДЮСШ Леоніда Чубка. У своїх вагових категоріях перше місце посіла Сможенкова Марина (54 кг.); друге місце виборола Бухова Влада (56 кг.) ; 5 місце посів Кучер Дмитро (64 кг.); 7 місце посів Марценюк . Наша команда посіла 4 загальнокомандне місце з 8 команд.

  Відділ освіти РДА,
Районна організація ВФСТ «Колос»