13 червня завершили роботу пришкільні табори з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти нашого району.

  За період роботи таборів у них відпочило 706 дітей. З метою організації роботи таборів були проведені підготовчі заходи. Протягом квітня-травня вивчалося питання щодо кількості бажаючих відпочити у таборах. Відділом освіти проведено інструктивно-методичну нараду з керівниками пришкільних таборів та кухарями навчальних закладів.

  У таборах були створені всі умови для здійснення контролю за якістю харчування, дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму. Було організовано дворазове харчування, яке здійснювалося відповідно перспективного двотижневого меню. Виховна робота в таборах проводилась з урахуванням вікових особливостей та інтересів дітей. Головною метою виховної роботи педагогів табору було створення всіх умов для повноцінного відпочинку дітей.

  Протягом роботи таборів проводились фізкультурно-спортивні заходи. Щоденно відпочинок дітей починався ранковою зарядкою. З учнями розучувались рухливі ігри, між загонами проводились спортивні змагання. Посилена увага приділялася питанням профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, правилам дій у надзвичайних ситуаціях, формуванню навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля.

  Святковими заходами відзначилися закриття табірної зміни. За підсумками роботи на урочистих лінійках діти та вихователі отримали грамоти.

  Але найважливіший підсумок: протягом оздоровчої зміни випадків захворювань, отруєнь та травмувань не виявлено – а це в нашій роботі першочергове завдання. Дякуємо усім організаторам і виконавцям за плідну роботу. Хороших усім канікул!

  Зав. РМК Поповська О.А