14 червня 2018 року в приміщені Жмеринського бюро правової допомоги Жмеринським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено групу зустрічей для прийомних батьків, батьків-вихователів.

  Участь у заході прийняли заступник начальника Жмеринського бюро правової допомоги Овчарук Т.М. та начальники Жмеринського міського та районного відділів державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Вернік І.В. та Грезент О.А.

  Заступник начальника Жмеринського бюро правової допомоги Овчарук Т.М. надала кваліфіковану відповідь на поставлені запитання учасникам заходу щодо оформлення земельних участків та субсидій.

  Тренінгове заняття за тематикою «Попередження конфліктів з дитиною і шляхи їх вирішення». Основна мета заходу - подолання труднощі у вирішенні конфліктних ситуацій у родині, сприяння осмисленню конфліктних ситуацій і шляхів виходу з них. Провели та організували групову роботу практичний психолог центру Ковальчук Т.О. та педагог соціальний Стовбчата Н.А. Використовувалися різні методи роботи: інформаційні повідомлення, мозковий штурм, вправи. В розмові учасники заходу ділились своїми проблемами, обмінювались досвідом щодо розв’язання конфліктних ситуацій у своїх сім’ях, розповідали пережиті життєві історії, обговорювали ситуації, які виникають в процесі виховання дітей.