Зазначив голова райдержадміністрації Олег Легеза під час міськрайонного заходу з нагоди Дня медика, який відбувся 14 червня 2018 року в районному будинку культури.

  Цього дня люди, які обрали найгуманнішу та найпочеснішу професію на свою адресу приймали найщиріші слова вдячності та пошани.

  Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко в своєму вітанні зазначив, що на сьогоднішній день в районі активно впроваджується реформа медичної галузі. Про це свідчить те, що головного лікаря ЦПМСД Олега Калінського запрошено на Форум чемпіонів реформи охорони здоров'я, організованого МOЗ спільно з Національною службою здоров'я України та проектом USAID.

  Так як район в числі перших заключив Угоду з Національною Службою здоров’я України. Понад 30 % жителів Жмеринщини підписали Декларації і сімейними лікарями. Значно покращується матеріально – технічна база лікувальних закладів.

  Він подякував керівництву району за постійну підтримку медицини.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза висловив слова глибокої вдячності та поваги людям в білих халатах за врятовані життя, повернуте здоров’я і радість. Запевнив, що районна влада зробить все можливе для покращення якості надання медичних послуг та забезпечення гідних умов праці медичних працівників.

  До слів привітань приєднався заступник голови районної ради Володимир Бігас та заступник Жмеринського міського голови Володимир Твердохліб.

  За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм,вагомий внесок у розвиток медичної галузі району трьох найкращих медичних працівників нагороджено медаллю «95 років Жмеринського району». Чотирнадцять чоловік нагороджено грамотами Департаментом охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради.

  Незабутні приємні хвилини дарували медичним працівникам наймолодші та досвідчені артисти районного будинку культури.