12 червня 2018 року для безробітних, та шукачів роботи Жмеринською міськрайонною філією Вінницького обласного центру зайнятості проведено презентацію роботодавця Державне підприємство «Електричні системи». Це - нове наймасштабніше підприємство з виробництва електрокабельних джгутів для автомобілів європейських заводів, яке співпрацює з корпорацією APTV PLC, міжнародною компанією з виробництва авто комплектуючих.

  Менеджер з персоналу – Катерина Галак представила підприємство та розповіла про графік, режим роботи та соціальні умови. В 2018 році в зв’язку із розширенням виробництва організовано транспортування з двох районів області (Літинського та Тиврівського), а на даний час проводиться запис всіх бажаючих, які проживають в інших районних центрах Вінницької області. Акцентувала увагу присутніх на тому, що для всіх нових працівників проводиться 2-3-тижневе навчання, де інструктори виробничого навчання розказують детально про підприємство, ознайомлюють з виробництвом, а в кімнаті для практичного навчання є можливість самостійно виготовити джгут. Підприємство ефективно співпрацює з центром зайнятості. Для шукаючих роботу громадян, підприємство запропонувало вакансії в’язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів автомобілів.

  У заході взяли участь 22 безробітних та шукачів роботи, які відповідають вимогам заявлених вакансій. Бажаючим працювати на підприємстві запропоновано заповнити анкету та пройти тестування. 3 особи одразу погодились на пропозицію та пройшли випробування.

  В результаті презентації досягнута домовленість щодо подальшої співпраці в укомплектуванні вакантних посад на підприємстві.

  Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями В.Даніловська