Вже вкотре Кацмазівська школа проводжає своїх вихованців у широкий світ, а сьогодні їх – дев’ять випускників. З них три красиві випускниці і п’ять красивих хлопців.

  На святковому подвір’ї школи зібралося чимало гостей тут батьки, гості, односельчани, вчителі. Серед присутніх - директор школи Паламар В.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи Шумкова К.О., начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації депутат районної ради Цимбал І.В., які побажали випускникам щасливої та довгої долі, здійснення всіх мрій, здоров’я, миру.

  З гарними напутніми словами до випускників звернулися перша вчителька Кушнір О.В. та класний керівник Гандзюк О.В., які зичили випускникам нових звершень, сподівань, вірної стежини в житті, щоб ніколи не забували дорогу до рідної батьківської хати, до школи.

  У нас панувала неймовірна святкова атмосфера. Лунали пісні у виконанні Барчишеної Аліни і Собко Марії. Наші артисти не переставали дивувати присутніх танцями, піснями. Щиро лунали слова вдячності випускників вчителям, батькам, адміністрації школи.

  А потім був останній шкільний вальс для випускників. Красива і сумна мелодія. Кружляли в парах вчорашні діти. Розчулено дивилися на них батьки. Дехто не міг стримати сліз. Справді, як сказали ведучі, в їх житті буде ще не один вальс – весільний, сімейний. Але шкільного більше не буде. Тому він запам’ятається на все життя. І випускання в небо повітряних кульок запам’ятається. Це – як символ злету долі у височінь. Про таке мріє кожен. Веселою барвистою зграйкою рвонули кульки в небо, їх проводжали поглядами до тих пір, поки не зникли – з очей.