На засіданні координаційної ради з питань оздоровлення дітей та підлітків відбулось 24 травня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського розглянуто питання про перспективи оздоровлення учнівської молоді району в 2016 році.

  Присутніми розглянуто всі пропозиції про умови оздоровлення дітей, які надійшли з дитячих стаціонарних таборів Вінниччини. Про діяльність Вінницької дитячо – юнацької спортивно – оздоровчої бази «Колос» присутніх ознайомив заступник директора Анатолій Півторак.

  Врахувавши всі умови проживання, харчування дітей, організацію дозвілля та цінової політики члени координаційної ради прийняли рішення надати перевагу закладу «Колос».

  Із інформації, яка прозвучала з уст начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Василя Марчука присутні довідались про результати оздоровлення учнів минулого року. В 2015 році в стаціонарних та пришкільних таборах вдалось оздоровити 1304 дитини, що становить 35 %. Цьогоріч за кошти виділені з районного бюджету ( 60 тис. грн.) вдасться оздоровити в стаціонарному таборі 18 дітей з обмеженими фізичними можливостями.

  Про підготовку пришкільних таборів з денним перебуванням дітей влітку 2016 року інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал. Вона довела до відома присутніх вимоги функціонування оздоровчих пришкільних таборів: термін перебування 14 днів, обов’язкове харчування дітей, ін..

  За участю начальника фінансового управління райдержадміністрації Володимира Гамарника, головного бухгалтера відділу освіти райдержадміністрації Галини Феліксової врегульовано питання фінансового забезпечення функціонування пришкільних таборів.

  Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпроднагяду спожив служби у Жмеринському районі Любов Бренгач озвучила санітарні вимоги до функціонування пришкільних таборів, зокрема щодо питної води.

  По завершенню Олександр Монастирський подякував присутнім за участь в засіданні та висловив сподівання про те, що кампанія по оздоровленню в 2016 році відбудеться на належному рівні.