Навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних роти територіальної оборони успішно розпочались 11 червня 2018 року. 96 військовозобов’язаних району та міста призвано на п’ять днів для того, щоб удосконалити навички з тактичної, інженерної та вогневої підготовки, а також виконати програму фахової підготовки, бойового злагодження у складі рот, батальйонів та бригади у ході відповідних навчань та тренувань.

  Рівно в призначений час, о 12 год. всі резервісти прибули в пункт проходження військової підготовки, де їх було проінструктовано, ознайомлено із умовами побуту та проживання. Роздано військову форму.

  Після ситного обіду, який відбувся в кафе «Затишок», військовозобов’язані мали вільний час, під час якого ознайомились один з одним, умовами перебування, переглянули документальний фільм.

  Вже ввечері, біля спортивної зали «Олімп» у парку культури та відпочинку відбувся урочистий мітинг з нагоди відкриття навчальних зборів.

  Право підняти державний прапор надано землякам, які героїчно боронили кордони нашої держави на сході: кавалеру ордену «Богдана Хмельницького ІІІ ступеня» Руслану Бондаренку, кавалерам орденів «За мужність» ІІІ ст.. Олександру Острожнюку та Дмитру Вигрівачу.

  Присутніх привітали голова райдержадміністрації Олег Легеза, заступник голови районної ради Володимир Бігас, секретар міської ради Юрій Світлак, військовий комісар Тарас Андрійчук.

  Звернення до курсантів про гідне проходження військових навчань від земляків, які знаходяться в зоні бойових дій зачитав старший лейтенант Збройних Сил України, учасник бойових дій на Сході нашої країни Микола Окаєвич.

  Всіх загиблих під час проведення антитерористичної операції вшанували хвилиною мовчання.

  Після завершення мітингу до відома присутніх доведено план заходів, які розписані похвилинно до кінця тижня. Серед них: виконання вправ зі стрільби, інженерна підготовка позицій та їх маскування, віськово-медична підготовка, надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій, способи орієнтування на місцевості експлуатація засобів зв’язку, характеристика бойової зброї, патрулювання, практичні та теоретичні заняття, роз’яснення вимог чинного законодавства щодо соціального захисту військовообов’язаних, матеріального і фінансового забезпечення, кримінальної та адміністративної відповідальності за правопорушення, бесіди щодо безпеки, правила застосування сили, тактично-спеціальна підготовка на полігонах військових части.