Під такою назвою вийшла друга книга учнівської творчості – збірка прозових та віршованих творів юних обдаровань Северинівської та Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст.. Керівником проекту та упорядником якої є Володимир Горлей - керівник Жмеринського міськрайонного літературно-мистецького об’єднання «Калинове гроно», член Національної спілки журналістів України, відмінник народної освіти, поет, громадський діяч, лауреат обласної літературної премії ім..М.Трублаїні та обласної журналістської премії «Золоте перо».

  Нова книга є продовженням літературного видання «Творчий калейдоскоп», яке побачило світ у 2017 році, та видана за сприяння О.Левченка – директора Вінницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» та О.Христюка – голови Северинівської об’єднаної територіальної громади.

  Метою видання було підтримати та стимулювати до нових творчих злетів молоде покоління. Духовні цінності не менш важливі, ніж хліб насущний, і культурі потрібно на всіх рівнях усіляко сприяти. Як то кажуть, таланти потрібно підтримувати, а нездари проб’ються самі, тому юних творців і підтримують їхні шкільні наставники, очільники громади, громадські активісти і, безумовно, шукач талантів В.Горлей. Саме він прагне подарувати молоді безсмертя у своїх виданнях.