На Жмеринщині продовжується кампанія з укладання Декларацій з сімейними лікарями комунального некомерційного підприємства «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги». За інформацією, наданою начальником відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Олександром Ярмоленком станом на 5 травня 2018 року сімейного лікаря обрали 18716 осіб, що становить 30,2 % від жителів міста Жмеринки та Жмеринського району.

  Важливою подією є підписання договору КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» з Національною службою здоров’я України. Даний договір дасть можливість суттєво збільшити фінансування закладу, що вирішить питання виплати заробітної плати медичним працівникам та покращить медикаментозне забезпечення населення, а також підвищить рівень лабораторних досліджень пацієнтів.

  Договори з НСЗУ заключили 149 медичних установ України - з м.Київ, районних центрів Вінниччини, Полтави, Черкас, великих міст таких як Кривий Ріг та Кременчук.