29 травня 5 закладів освіти, а саме: Браїлівська та Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., Сербинівський НВК, Браїлівська та Сьомацька ЗОШ І-ІІ ст. гостинно відчинили свої двері, не лише для навчання, а й для відпочинку. Розпочали роботу дитячі табори відпочинку з денним перебуванням. Табори працюватимуть в одну зміну, тривалість якої 14 робочих днів. З нагоди їх відкриття – своєрідного свята, яке знаменує собою початок довгоочікуваних літніх канікул, у закладах освіти відбулися урочисті лінійки.

  У 2018 році планується забезпечити послугами відпочинку 706 учнів.

  Пришкільні табори з денним перебуванням є однією з найбільш поширених форм літнього відпочинку дітей і підлітків. У навчальних закладах, на базі яких вони працюють, створені всі умови для того, щоб табори дійсно стали простором для відпочинку та організації змістовного дозвілля школярів, розвитку творчості дитини. Впродовж відпочинкової зміни на дітей чекають цікаві розваги, тематичні заходи, екскурсії, щоденні походи на природу, заняття в гуртках за інтересами, спортивні змагання тощо.

  Діти забезпечені дворазовим гарячим харчуванням, за рахунок введення до раціону соків, свіжої овочевої продукції та фруктів проводиться вітамінізація.

  Особливу увагу приділено питанню збереження життя та здоров'я школярів, попередженню дитячого травматизму та нещасних випадків. Для цього здійснено заходи щодо забезпечення санітарно-гігієнічних норм у відповідності з вимогами чинного законодавства.

  У цілому пріоритетним питанням, яке стоїть перед освітянською галуззю під час літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, є збереження та відновлення їх здоров’я, життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей у канікулярний час.

  Зав. РМК Поповська О.А