1-2 червня у Северинівській школі відбувся районний зліт лідерів учнівського самоврядування Жмеринського району. У засіданні взяли участь 24 лідера - представники кожного навчального закладу освіти. Адміністрація та лідер учнівського самоврядування Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст. гостинно зустріли учасників зібрання. Шпаковатий О.П., директор школи, провів екскурсію по школі та презентував новітні технології навчання. Перший день зібрання був спрямований на пропаганду здорового способу життя. Лідери із задоволенням приймали участь у запливах на каяках по річці Рів.

  Наступний день був не менш цікавим. Лідери взяли участь у туристичному квесті «Люби і знай свій рідний край». Чотири команди за визначеним маршрутом виконували завдання туристичної та географічної тематики. Серед чотирьох команд була і команда переможців, але головне - участь в активному заході.

  Всього два дні, а позитиву і приємних спогадів вистачить на рік. Дякуємо усім, хто долучився до організації і проведення даного заходу. Сподіваємося, що святкування Дня захисту дітей, організоване подібним чином, стане традиційним, адже воно залишило по собі найприємніші враження.