Нещодавно фахівцями Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ проведений міні – ярмарок вакансій для ТОВ НВП «АРГОН» з метою надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби підприємства, а саме :

  - заступника керуючого магазином;

  - продавця кулінарних виробів;

  - продавця-консультанта;

  - кухаря.

  Презентаційні матеріали та розповідь про особливості роботи, режиму та оплати праці представила менеджер з персоналу Аліна Шевцова.

  У заході взяли участь 17 безробітних. Вони активно обговорювали питання щодо працевлаштування, мали нагоду особисто поспілкуватись з роботодавцем.

  Кожен заповнив запропоновану анкету та залишив своє резюме, з яких роботодавець відібрав 6 претендентів на запропоновані посади.

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Сметанська докладно розповіла про спектр соціальних послуг, які надає служба зайнятості населенню та роботодавцям, можливості щодо укомплектування вакансій, організацію робіт тимчасового характеру, проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних за робітничими професіями.

  В результаті зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.

  Учасники міні-ярмарку залишилися задоволені організацією та проведенням заходу.

  Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями В. Даніловська