У травні у м. Вінниці проходив ХХІV обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

  Даний захід традиційно проводить Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки обласної державної адміністрації та обласної Ради.

  В експозиції фестивалю "Повір у себе" були представлені – вишивка, оригамі, картини, плетені і в'язані речі, вироби з бісеру, дерева та тіста, тощо.

  В обласному фестивалі прийняли участь 150 дітей та молоді з функціональними обмеженнями з різних куточків Вінницької області. Осторонь не залишився й Жмеринський район. До заходу долучились троє учасників: Дмитренко Валентина, Кочмарук Микола та Діхтярюк Марія роботи, яких були відзначені на районному фестивалі «Повір у себе» 23 квітня.

  20 травня 2016 у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Садовського відбулось нагородження переможців. Кочмарук Микола став одним із 35 учасників, роботи якого глядачі виставки вподобали найбільше. Микола був нагороджений дипломом, подарунком та статуеткою призера обласного фестивалю «Повір у себе», решта дітей отримали подарунки та дипломи.

  Після нагородження всі учасники заходу переглянули святкову виставу «Попелюшка», яку підготували актори Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського.

  Н.Стовбчата, провідний спеціаліст РЦ СССДМ