На Жмеринщині 1 червня 2018 року проходив ІV молодіжний фестиваль духовної і патріотичної пісні. Свято відбулося в будинку науки та техніки залізничників в м.Жмеринка. Участь у заході взяло духовенство Вінницької єпархії на чолі з митрополитом Вінницьким та Барським Симеоном, заступник голови Жмеринської райдержадміністрації О.Матвієнко, поціновувачі хорового співу.

  З промовою виступив митрополит Симеон, у якій дав благословення на проведення даного заходу та успішне його завершення.

  Його Високопреосвященство відзначив, що за традицією, яка склалася, пісенний фестиваль проводиться в дні відзначення великого православного свята П’ятидесятниці. Співи невід’ємна частина українців, адже пісня - то душа українського народу.

  Загалу представлено журі фестивалю, до складу якого увійшли: голова суддівської комісії – протоієрей В.Коржевий, настоятель храму Стрітення Господнього м.Вінниця, І.Швець, солістка Вінницької філармонії, народна артистка України, Л.Діденко, викладач Жмеринської музичної школи.

  В програмі фестивалю – конкурсу представлено духовні піснеспіви, церковні канти і псалми, народні та сучасні українські пісні у виконанні церковних і світських дитячих й молодіжних хорових колективів Вінницької єпархії. Тема третього твору – українська народна або сучасна пісня, у якій згадуються дерева.

  Під час виступів кожен колектив намагався представити усі свої сильні сторони: красу звучання, цікавий репертуар, гарний зовнішній вигляд, оригінальність виконання.

  Почесне І місце здобули наші земляки – парафіяльний хор храму Святої великомучениці Параскеви (с. Мала Жмеринка).