Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

  Районний захід з нагоди з Міжнародного захисту дітей відбувся в районному будинку культури за участю дітей соціально – незахищених категорій, їхніх опікунів та прийомних батьків, представників районної влади та громадськості.

  Зі сцени маленьких жителів району вітали керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Москальчук та заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань економічного розвитку та зв’язків з органами державної влади і місцевого самоврядування Наталя Рожок.

  Вони закликали усіх дорослих не тільки 1 червня але й кожного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце для того, щоб маленькі громадяни виросли достойними людьми й неодмінно стали гордістю України. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

  З рук представників районної влади 62 діток отримали солодкі подарунки та грошову допомогу. А також мали змогу сфотографуватись на пам’ять.

  Велике задоволення та незабутнє враження отримали учасники заходу від перегляду вистави «Чарівна квітка», яку підготували театральна студія «Зернятко» та народний аматорський театральний колектив районного будинку культури (художній керівник Світлана Валуйко).