З нагоди відзначення міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2018 року за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та організації відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для дітей учасників АТО організовано поїздку у м.Вінниця до зоологічного парку. Всього участь у поїздці взяло 30 дітей.

  З району дітей проводжав заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко з побажаннями гарно провести день, відпочити та отримати якомога більше позитивних емоцій.

  У Вінниці гостей зустрічали: заступник міністра соціальної політики України Н.Федорович, перший заступник голови облдержадміністрації А.Гижко, заступник голови обласної Ради М.Кременюк, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Н.Заболотна, директор зоопарку Є.Ткачик.

  В ході розважальної програми юні жмеринчани познайомилися з мешканцями зоопарку, відвідали розважальні секції, повеселилися з аніматорами, спробували себе в ролі пожежників, поліцейських, саперів, а також отримали подарунки від обласного керівництва та адміністрації зоопарку.