В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва 30 травня відбувся ІІ Регіональний Форум Громадських Ініціатив.

  Форум став можливим за ініціативи та підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

  Мета форуму, що відбувався під гаслом «Я змінюю!», – налагодження повноцінних партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних та донорських структур задля вирішення актуальних питань регіону.

  У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, голова Громадської ради при облдержадміністрації Пилип Прудиус, голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова, представники міжнародних фондів та організацій, що займаються підтримкою організацій громадянського суспільства, голови громадських рад при райдержадміністраціях, керівники структурних підрозділів, які займаються зв’язками з громадськістю. Жмеринський район представляли голова громадської ради при райдержадміністрації Володимир Перепечай та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Оксана Сокол.

  Форум передбачав роботу в 10 секціях, зокрема в таких, як «Культура, національні традиції та національно-патріотичне виховання», «Медична реформа: виклики та перспективи», «Якісна освіта в епоху змін», «Децентралізація: історії успіху», «Екологічна безпека та енергозбереження», «Соціальне замовлення: держава – громадські організації», «Відкрита і прозора Вінниця – шлях до демократії», «Наслідки АТО для вінничан», «Переселенці на Вінниччині – регіон дружній до всіх» та «Соціально відповідальний бізнес на Вінниччині – чи є він?».

  Значну увагу в роботі форуму було приділено проблематиці залучення представників соціально-відповідального бізнесу до підтримки організацій громадянського суспільства, як невід’ємної складової розвитку громадянського суспільства.

  Протягом всього форуму працював ярмарок громадських організацій, на якому відбувалася самопрезентація та обмін досвідом між організаціями громадянського суспільства Вінниччини.

  Окрім того, в рамках ІІ Регіонального Форуму Громадських Ініціатив, громадською організацією «Вінницька обласна асоціація ендокринологів» безкоштовно надавалися послуги щодо визначення рівня цукру в крові та відповідні методичні рекомендації з метою профілактики цукрового діабету.