Під головуванням заступника голови Жмеринської районної державної адміністрації О.Матвієнка 30 травня 2018 року відбулося засідання районної робочої групи з питань аналізу причин нерентабельної діяльності підприємств та стану їх розрахунків з бюджетом.

  У зібрані взяли участь: начальник управління агропромислового та економічного розвитку К.Цабак, головний спеціаліст управління А.Буряченко, завідувач сектору погашення боргу Жмеринського ОДПІ ГУ ДФС України у Вінницькій області О.Галузинський, начальник фінансового управління В.Гамарник, начальник відділу статистики у Жмеринському районі С.Панфілова.

  А також запрошено: директора ТОВ «Кристал» Ю.Бабійця, начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Гуліцьку, Браїлівського селищного голову В.Резедента.

  На порядок денний засідання винесено питання про несплату самостійно задекларованих податкових зобов’язань з орендної плати за землю та земельного податку ТОВ «Кристал» до бюджету Браїлівської селищної ради.

  З даного питання до райдержадміністрації звернулися Жмеринська ОДПІ та Браїлівський селищний голова.

  Заслухавши основні причини несплати податків, у дискусії, учасники зібрання вишукували шляхи призупинення наростання суми боргу, одним з яких є розірвання договорів оренди земельних ділянок з даним боржником з подальшим їх виставленням на аукціон.

  Робочою групою прийнято рішення надати ряд рекомендацій директору ТОВ «Кристал», начальнику відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, начальнику Жмеринського управління ОДПІ ГУ ДФС України у Вінницькій області для сприяння вирішенню проблеми.