День відкритих дверей на підприємстві ВП «Жмеринське територіальне управління» відбувся з метою надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби Дитячого оздоровчого табору «ДУБКИ», який щороку приймає на літній період дітей з усієї Вінничини.

  У заході взяли участь безробітні та випускники навчальних закладів. Керівник підприємства Валерій Михальчишен ознайомив присутніх з потребою підприємства, режимом роботи, умовами та оплатою праці.

  В свою чергу, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Сметанська розповіла про весь спектр соціальних послуг, які надає служба зайнятості населенню та роботодавцям, можливості щодо укомплектування вакансій, організацію робіт тимчасового характеру, проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних за робітничими професіями. Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Фахівці центру зайнятості впевнені, що День відкритих дверей на виробництві принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.

  Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Н.Сергієнко