В рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» роботу по благоустрою та прибиранню придорожніх смуг та узбіч продовжено. За сприяння Жмеринського центру зайнятості на виконання таких робіт направлено, з початку поточного року, 46 безробітних громадян, які виявили бажання працювати.

  Завдяки організації громадських робіт на умовах співфінансування із залученням до них безробітних, упорядковуються прилеглі території автомобільних шляхів Жмеринського району.

  В приміщенні Жмеринського центру зайнятості відбулась зустріч представника Філії дочірнього підприємства «Вінницький облавтодор» «Жмеринський райавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільних доріг» інженера з охорони праці Миколи Михальчишена з безробітними.

  В процесі спілкування безробітні ознайомлені із завданнями, обов’язками та правилами дотримання техніки безпеки під час прибирання придорожніх смуг.

  Враховуючи , що користь від організації таких робіт для суспільства очевидна, служба зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямі з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

  Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Жмеринського МРЦЗ Даніловська В.А.