Серед найважливіших подій, до яких ми із хвилюванням та радістю готуємось є Свято Останнього дзвоника. Це свято не тільки учнів та вчителів. Це свято кожного дорослого. Адже всі ми родом із школи. Всіх нас виховала, навчала, плекала, дала путівку в життя школа.

  25 травня 2018 року у всіх загальноосвітніх закладах району прозвучала така весела і водночас сумна мелодія «останнього дзвоника».

  В цей день за участю керівництва та працівників райдержадміністрації, депутатів районної ради відбулись святкові лінійки, урочисті проводи випускників у доросле життя.

  Підбиваючи підсумок навчального року, ми можемо з впевненістю сказати, що пишаємось нашими педагогами і учнями, нашими шкільними колективами за їх досягнення в різних галузях знань.

  Цьогоріч дзвоник востаннє пролунав для 88 випускників 11 – го класу та 230 учнів 9 класу.

  Попереду зовнішнє незалежне оцінювання, вступ у навчальні заклади, перші кроки у доросле життя…

  Нехай відлуння останнього дзвоника для Вас, дорогі випускники, залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство, а обраний Вами шлях у доросле життя буде сповнений тільки успіхами, добрими вчинками та яскравими подіями!

  Це день – здійснень мрій, надій, очікування радості відпочинку. Точка відліку для тих, кому сьогодні дзвоник продзвенить востаннє.

  Від усього серця бажаю школярам гарного відпочинку, нових цікавих знайомств, нехай світлим та безхмарними буде ваше дитинство!

  Всім вчителям та їх родинам - міцного здоров’я, достатку, взаєморозуміння, утвердження та визнання. Батькам – радості та гордості за своїх дітей!

  Особливі слова хочу висловити нашим випускникам. Сьогодні, ви, як ніколи, відчуєте, що школа - це ваш рідний дім. І, як би не склалося життя, Ви обов'язково згадуватиме своїх однокласників, школу, цю хвилюючу мить, і вчителів, для яких цей дзвоник залишиться в серці разом із Вами.

  Нехай відлуння останнього дзвоника для Вас, дорогі випускники, залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство, а обраний Вами шлях у доросле життя буде сповнений тільки успіхами, добрими вчинками та яскравими подіями!

  Сьогодні прозвучав останній дзвінок у нашій школі. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для одинадцятикласників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Минуть роки, але пам'ять про цей дзвінок, рідну школу та вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих, повертатиме до цих щасливих моментів. Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це – подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Цілий навчальний рікдіти старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарби рідної мови та літератури. Цей день – хвилюючий і для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання. Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення. Для усіх інших школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож хотілося б, щоб вони добре і змістовно відпочили, набралися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.