Ряд питань, які потребують колегіального вирішення обговорювали на нараді з сільськими, селищним головами під керівництвом голови районної ради Василя Малярчука, заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка.

  Про стан виконання районного бюджету та заходи, які вживаються районною владою щодо його наповнення доповів голова районної ради. Він закликав очільників територіальних громад активно проводити заходи щодо наповнення своїх місцевих бюджетів, а також долучитись до проведення ремонтних робіт в загальноосвітніх закладах району влітку.

  Умови отримання дотації з державного бюджету на вирощування молодняка великої рогатої худоби та плодово-ягідного виробництва обговорили учасники наради разом із заступником голови райдержадміністрації Олегом Матвієнком.

  Основну увагу присутніх Олег Олексійович зосередив на злободенному питанні – сортування сміття. Разом із директором районного комунального підприємства Артуром Халмурадовим він ознайомив присутніх із зразком стандартного контейнера, який планується виробляти підприємством на замовлення територіальних громад для збору сміття. Контейнер матиме об’єм 2 м3 та буде розділений на дві частини, в одній із яких збиратиметься скло, в другий – пластик.

  В першу чергу, виконкомами місцевих рад має бути проведена підготовча робота, а саме: створення санітарної карти, визначення кількості контейнерів, місць їх розташування та бетонування площадок для встановлення баків.

  Після конструктивної дискусії учасники наради підтримали дану пропозицію та висловили єдину думку – для реалізації суспільно - значущої справи – сортування сміття – потрібно підтримка місцевих жителів. А для цього слід проводити активну інформаційно – роз’яснювальну роботу.

  Про забезпечення пільгової категорії населення паливними дровами, виконання доручення голови облдержадміністрації щодо виготовлення технічної документація на проведення робіт по розчищенню струмків, річок та ставків на території району, оренду водних об’єктів на території району та оформлення відповідної технічної документації вела мову начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Катерина Цабак.

  Про проведення інформаційно – просвітницької роботи щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перспективності децентралізації влади в Україні та участь відповідальних працівників райдержадміністрації та районної ради в урочистих заходах з нагоди свята Останнього дзвоника в навчальних закладах району інформувала начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Людмила Слащук.