На порядку денному 22 позачергової сесії Жмеринської районної ради 7 скликання, яка відбулась 24 травня 2018 року розглянуто та позитивно вирішено 12 питань порядку денного. Участь в пленарному засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, керівники структурних підрозділів, районних установ, сільські, селищний голови.

  Після того, як голова районної ради Василь Малярчук привітав депутатів, які святкували День народження в міжсесійний період, до слова був запрошений начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник. Ним презентовано зміни до районного бюджету на 2018 рік. А саме збільшення обсягів видатків на освітянську та медичну галузь, соціальний захист і підтримку дітей незахищених категорій.

  Збільшено обсяг фінансування Програми військово – патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України на період 2016 – 2020 роки. Про заходи, на реалізацію яких планується спрямувати кошти в рамках даної програми розповів головний спеціаліст питань мобілізаційної роботи райдержадміністрації Михайло Нех.

  Одностайно проголосували депутати ряд медичних питань, зокрема: про зміни чисельності та структури КУ «Жмеринська центральна районна лікарня» та надання дозволу на здачу в оренду приміщення медичного закладу.

  Начальник відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Антоніна Гуліцька інформувала присутніх з питання щодо затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки , що надається в оренду по Сербинівській сільській раді.

  Голова районної ради Василь Малярчук ознайомив депутатів з питаннями щодо внесення змін до списку присяжних, передачу майна на баланс КУ «Жмеринська районна дитячо – юнацької школа», ін..

  Всі питання порядку денного підтримано одноголосно.

  По завершенні засідання перед присутніми виступив директор приватного підприємства «Жмеринське міськрайонне Бюро технічної інвентаризації» Євген Дубовий, який закликав присутніх користуватись послугами підприємства.