Відбулася семінар-нарада щодо роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей

  23 травня у відділі освіти відбулася семінар-нарада щодо роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. На даний захід були запрошені начальники пришкільних таборів та особи, відповідальні за організацію харчування дітей.

  Начальник відділу освіти Цимбал І.В. довела до відома присутніхперспективи проведення в районі відпочинкової зміни у 2018 році. Інна Володимирівна подякувала за плідну працю усім, причетним до минулорічної оздоровчої кампанії, та висловила глибоке переконання, що цьогоріч буде докладено максимум зусиль, щоб відпочинкова зміна пройшла безпечно та позитивно для усіх її учасників.

  Начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Горбатюк М.В. наголосив на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних умов при організації діяльності пришкільних таборів

  Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Біла О.І. провела тестування готовності відповідальних осіб з питань дотримання санітарно-гігієнічних умов в умовах відпочинкової зміни.

  Зав. РМК Поповська О.А. ознайомила учасників наради з нормативно-правовим та методичним забезпеченням відпочинкової зміни.

  Про вимоги до функціонування літніх мовних загонів на базі пришкільних таборів довела до відома присутніх методист РМК КравчукЛ.О.

  Бажаємо всім працівникам, залученим до роботи у пришкільних таборах, досягти гармонійного поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, естетичною, оздоровчою діяльністю та приділити особливу увагу збереженню стану здоров’я, профілактиці захворювань, організації здорового харчування вихованців.

  З сайту відділу освіти РДА