В с.Станіславчик Жмеринського району в приміщені сільської ради відкрито сервісний центр обслуговування громадян органами Пенсійного фонду.

  Відкриття відбулося 22 травня 2018 року за участю та сприянні начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки, начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Володимира Рябоконя, першого заступника голови Жмеринської районної державної адміністрації Олександра Монастирського, заступника голови районної ради Володимира Бігаса, Станіславчицького сільського голови Володимира Перепечая.

  Згідно Угоди про співпрацю, яку укладено між Жмеринським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області та Станіславчицькою сільською радою станіславчанам та жителям навколишніх сіл надаватиметься перелік послуг, який затверджений постановами Правління Пенсійного фонду України від 24.02.2017 року №3-1 та від 07.04.2017 року №8-1. Прийом громадян здійснюватиметься щосереди з 0900 до 1200 . Пріоритетом створення Центру є турбота про людей похилого віку, наближення послуг до сільських жителів.

  В цей день в будинку культури Олена Корчака та Володимир Рябоконь зустрілися з жителями с.Станіславчик. На зустрічі були присутні Олександр Монастирський та Володимир Бігас, які привітали жителів із відкриттям сервісного центру та висловили слова подяки за проведену роботу адміністрації управління ПФУ та голові сільської ради Володимиру Перепечаю.

  В ході спілкування було надано роз’яснення щодо переліку послуг, що надаватимуться жителям під час здійснення прийому, а також були обговорені актуальні питання діючого пенсійного законодавства та зміни в пенсійному забезпеченні.

  В ході зустрічі, присутнім роздано інформаційні буклети для кращого ознайомлення із можливостями сучасної системи Пенсійного фонду та надано відповіді на поставлені запитання.