21 травня 2018 р. Жмеринським міськрайонним центром зайнятості організована презентація роботодавця ТОВ "ТЕХ-ЛАЙН"для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

  Під час зустрічі представники підприємства запропонували присутнім вакансії, які потрібно укомплектувати в зв'язку з потребою в кадрах в магазин електроніки та побутової техніки. Учасники заходу дізналися про вимоги до кандидатів на вакантні посади продавця-консультанта. Присутніх зацікавили привабливі умови, які запропонував роботодавець, зокрема, діюча програма заохочувальних бонусів до заробітної плати від реалізованого товару.

  Представник підприємства розповів про можливість кар’єрного росту, участь у регіональних змаганнях та тренінгах, перемога в яких дає змогу отримати відпочинок за кордоном за рахунок компанії. Було чимало охочих заповнити запропоновану роботодавцем анкету. Безробітні, які заповнили анкету, отримали пропозицію пройти стажування безпосередньо на робочому місці .

  Користь від такої зустрічі очевидна — роботодавець може оперативно задовольнити свої кадрові проблеми, а безробітні отримати бажану роботу. Проведенням однієї зустрічі роботодавець не обмежується, він готовий і надалі співпрацювати з службою зайнятості, щоб задовольняти свої потреби в кадрах і допомагати безробітним знайти бажану роботу. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Т.Сметанська