19 травня 2018 року в смт. Томашпіль відбулись фінальні змагання ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок - 2018» серед юнаків 2004р.н., в яких прийняли участь команди Жмеринського, Піщанського, Тиврівського, Томашпільського та Чечільницького районів. Наші юні футболісти тренера РДЮСШ Ю. Кочмарюка перемогли команду з Піщанки з рахунком 2:1, розійшлися миром з представниками Чечельницького району 0:0 та нажаль поступилися командам з Тиврова (0:4) та Томашполя (1:2). Таким чином наші футболісти посіли третє місце. Переможцями виявилися місцеві футболісти, які вийшли до фіналу Всеукраїнських змагань. По завершенню змагань команди-переможці, призери отримали кубки, грамоти, гравці команд були нагороджені грамотами, медалями ВОО ФСТ «Колос».

  19 травня 2018 року в смт. Сутиски Тиврівського району відбулася чергова футбольна гра змагань дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків 2001-2002 р.н. Команді «Авангард» Браїлів, протистояли місцеві ровесники. У цікавій та запеклій боротьбі кращою виявилися тиврівчани, перемігши з рахунком 1:0.

  19 травня 2018 року в смт. Томашпіль відбувся волейбольний турнір, в якому прийняли участь 6 команд, в тому числі чемпіони області - команда нашого району ВК «Браїлів». У своїй групі наші волейболісти, виявилися кращими, здолавши команди з Тульчина (2:0) та Томашполя (2:0). У півфіналі браїлівчани також з рахунком 2:0 перемогли волейболістів з Ладижина ( 2:0). У фіналі знову довелося зустрічатися з «ВК Томашпіль», де у запеклій боротьбі вдалося підтвердити свою майстерність, перемігши 2:1. Таким чином наші волейболісти, стали переможцями змагань.

  20 травня 2017 року в м.Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед юнаків до 16 років. Честь району захищали вихованці тренера РДЮСШ Л.Чубка. У своїх вагових категоріях перше місце виборола – Люта Вікторія (60кг.) та Шута Каріна (40 кг.); другі місця посіли – Сможенкова Марина (45 кг.) та Трачук Анастасія (55 кг.) ; третіми стали: Кучер Дмитро (85 кг.), Власюк Олексій (65 кг.), Тютюник Олександр (+95 кг.) та Шута Наталія (50 кг.). Наша команда посіла друге загальнокомандне місце.

  • Відділ освіти РДА,
  • Районна організація ВФСТ «Колос»