19 травня в Чернятинському коледжі ВНАУ відбувся День відкритих дверей. Цього разу він проходив у форматі фестивалю під відкритим небом. Численні відвідувачі заходу, а це здебільшого майбутні абітурієнти та їхні батьки, з самого ранку заповнювали корпус. Вони прийшли для того, щоб ознайомитися з навчальним закладом і дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії. Гостей щиро запрошували та пригощали свіжою випічкою, смачним чаєм та ухою власного приготування.

  Просто неба для абітурієнтів відбулась концертна програма, де студенти продемонстрували свої таланти та вміння, а це ще раз доводить, що наші студенти не тільки вміють гарно навчатись, але й з користю та задоволенням проводити свій вільний час.

  За дві години після початку реєстрації і проведення предметних олімпіад відбулася екскурсія навчальним закладом, яку проводили Валентина Білоус та Аркадій Волкотруб. Також була організована виставка викладачами коледжу, на якій було продемонстровано вміння та надбання навчального закладу. Вони розповіли про історію та традиції коледжу, про особливості навчання в ньому й про перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати тут освіту. Ну і, звісно, про вимоги до них. А ще вони розповіли про унікальні можливості для всебічного оволодіння обраним фахом, що їх надає коледж усім своїм студентам.

  Атмосфера дня гостинності панувала доброзичлива та домашня. Батьки та абітурієнти залишились задоволені, а для нас це найбільша дяка та нагорода!

  З сайту Чернятинського коледжу ВНАУ