В Жмеринському районі завершився перший етап прийому документів від фізичних осіб для отримання державної дотації за вирощування молодняка ВРХ, - державною підтримкою вже скористалися 9 громадян на загальну суму 23,8 тис. грн. Дотація нараховується фізичним особам за кожні 4 місяці утримання тварини наростаючим підсумком до 12-місячного віку на загальну суму 2,5 тис. грн. за голову. Прийом документів та нарахування суми дотації проводять сільські, селищні, міські ради та ради ОТГ за місцезнаходженням господарства. Виплата дотації за молодняк проводиться тричі на рік – станом на 1 травня, 1 вересня, 1 грудня.

  Продовжується прийом документів згідно обласної «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки» для надання часткового відшкодування витрат за закуплену фізичними особами у грудні 2017 р. та у 2018 р. установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання та охолодження молока. Відшкодування надається за умови утримання у власному домогосподарстві три і більше корови молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку, в розмірі 50 % вартості установки.

  Додаткову інформацію можна отримати в Управлінні агропромислового та економічного розвитку Жмеринської райдержадміністрації за адресою: м. Жмеринка, вул. Центральна,9, тел. 2-28-27, контактна особа Бойченко Олена Юріївна.