Питання побудови моста через річку, яка розділяє село Рів на дві території гостро підіймалось на виїзному прийомі громадян в кінці минулого року за участю голови райдержадміністрації Олега Легези. Місцеві жителі скаржились на великі незручності через відсутність мосту. Адже через старий аварійний поміст, зроблений швидкоруч ходити було неможливо та небезпечно. Особливо дітлахам, які добираються до школи.

  Питання побудови нового мосту взяв під особистий контроль голова райдержадміністрації. З районного бюджету на ці цілі було виділено 120 тис. грн.. Основним натхненником та реалізатором ідеї стала Рівський сільський голова Аліна Гамарник за постійного сприяння та підтримці депутата районної ради Віктора Мурашка, ТОВ «Агротал», директора комунального підприємства «Жмеринський комунгосп» Артура Халмурадова.

  Дата - 18 травня 2018 року стала для жителів села Рів знаменною. Їхня давнішня мрія про справжній новенький міст здійснилась. Вони не приховували своє задоволення та захоплення новою спорудою.

  Право розрізати червону стрічку було надано голові райдержадміністрації Олегу Легезі та Рівському сільському голові Аліні Гамарник. А право першим пройтись по мосту надано найменшим рівчанам – учням місцевої школи, які з нагоди знаменної дати організували Парад вишиванок.

  Привітала своїх односельчан із важливою подією Рівський сільський голова Аліна Гамарник. Вона зазначила, що відтепер життя в їхньому селі кардинально зміниться: дорослі матимуть змогу більше контактувати між собою та відвідувати сільську раду, центр села якомога частіше. Батьки не переживатимуть за дітей, які добираються до школи.

  З вітальною промовою виступив і голова райдержадміністрації Олег Легеза, який зазначив, що і надалі сприятиме в реалізації добрих справ в районі. Він також подякував всім, хто долучився до побудови мосту.

  До привітання приєднались заступник голови районної ради Володимир Бігас, директор Рівської ЗОШ І – ІІ ст.. Микола Левківський та депутат районної ради Віктор Мурашко.

  Святковий настрій присутнім дарували концертні номери учнів місцевої школи та виставка народних умільців.