В районі належним чином впроваджуються заходи щодо дотування вирощування молодняка великої рогатої худоби

  Про це поінформував заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко під час виробничої наради з працівниками управління агропромислового та економічного розвитку.

  В районі завершився перший етап прийому документів від фізичних осіб для отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (із змінами) у поточному році проводиться безповоротне дотування вирощування проідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до 13-місячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб.

  Дотація за молодняк нараховується фізичним особам за кожні 4 місяці утримання тварини наростаючим підсумком до 12-місячного віку на загальну суму 2,5 тис. грн. за одну голову. Прийом документів та нарахування суми дотації проводять органи місцевого самоврядування за місцезнаходженням господарства. Виплата дотації за молодняк проводиться тричі на рік – станом на 1 травня, 1 вересня, 1 грудня.

  За результатами першого періоду прийому документів (до 1 травня) державною підтримкою в районі вже скористалися 9 фізичних осіб, які проживають на території Браїлівської селищної, Біликовецької, Почапинецької, Станіславчицької сільських рад. Дотації підлягають 19 голів молодняка на загальну суму 23,8 тис. грн.

  Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації проводить активну роз’яснювальну роботу серед уповноважених осіб місцевих рад та громадян щодо порядку прийому та нарахування коштів дотації. Наразі громадяни активно проводять ідентифікацію та реєстрацію поголів’я великої рогатої худоби. Прийом документів для отримання дотації за молодняк продовжується.