Литвинюк Іван Петрович народився 28 березня 1984 року у с.Станіславчик тут виріс і закінчив школу.

  У 2002 році був призваний до лав Збройних Сил України. Військову строкову службу (1,5 року) проходив у м. Чугуєв – ВПС – військово – повітряні сили, отримав звання – рядовий.

  Навчався у Київській області в Бородянському професійно - аграрному ліцеї отримав спеціальність тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А».

  Потім пішов працювати у ТОВ « Агрокряж -1».

  21 квітня 2015 року, був призваний до війська в зону проведення АТО на Сході нашої країни. Спочатку був у Полтаві на полігоні один місяць, далі дві неділі у м. Миколаїв - Широкий Лан, і звідти в зону бойових дій поблизу м.Маріуполь - батальйон морської піхоти стрільцем.

  Захищаючи м. Водяне під час бойового обстрілу, отримав поранення в ногу потрапив у госпіталь на лікування.

  В даний час Іван знаходиться дома біля родини – дружина Інна, донька Ангеліна та син Ілля, а 26 травня знову до військової частини - на продовження лікування, адже рана ще турбує, не загоїлась.

  Минулого тижня до родини Івана завітали директор ТОВ « Агрокряж-1» Бешлей А.В. та Станіславчицький сільський голова Перепечай В.М., які відвідали бійця, вручили допомогу (10 тис. грн.) на лікування від керівництва сільськогосподарського підприємства.

  Іван Петрович був зворушений увагою до себе та щиро дякував керівнику сільськогосподарського підприємства і очільнику територіальної громади.

  Після демобілізації Іван планує повернутися у рідне село до родини, до односельців, які його люблять та поважають, на своє робоче місце в сільськогосподарське підприємство.

  До спогадів пережитого Іван Петрович повертається неохоче, сподівається, що його внесок у відстоювання незалежності та територіальної цілісності України буде немарним, а найближчим часом в нашій державі встановиться мир і злагода.

  Кулик Л.В., завідуюча Станіславчицькою бібліотекою для дорослих