5 травня 2018 року в м. Вінниця відбулася чергова футбольна гра змагань дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків 2001-2002 р.н. Нашій команді, «Авангард» Браїлів, протистояли ровесники із вінницької команди «Темп». Наші юні футболісти святкували перемогу з рахунком 2:1. Чергова гра відбудеться смт.Браїлів з командою із Мурованих Куриловець.

  5 травня 2018 року в селі Станіславчик відбувся 1-й футбольний турнір серед юнаків 2007-2008 р.н. на призи компанії «Євролайф Україна». В змаганнях прийняли участь команди: «Авангард» Браїлів, «Сокіл» Чернятин, місцевий «Старт» Станіславчик та команда Вінницького палацу дітей та юнацтва. Результати протистоянь: «Старт» - «Авангард» 3:0; «Сокіл» - «Вінниця» 0:6; «Старт» - «Вінниця» 5:1; «Сокіл» - «Авангард» 1:2; «Вінниця» - «Авангард» 4:1; «Старт» - «Сокіл» 4:0. Таким чином перше місце здобули місцеві юні футболісти, друге місце у команди з Вінниці, третє – у браїлівчан і четверте у команди з Чернятина. Кращі гравці турніру отримали страхові поліси від спонсорів турніру, на суму 560 грн. кожний, на один рік. Всього було розіграно 5 сертифікатів.

  5 травня 2018 року в смт. Чернівці відбулись групові змагання ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок - 2018» серед юнаків 2005р.н., в яких прийняли участь команди Жмеринського, Могилів-Подільського, Муровано-Куриловецького та Чернівецького районів. Юні футболісти тренера РДЮСШ Ю. Кочмарюка (Станіславчик 8 юнаків, Чернятин – 4, Олександрівка – 2 ) нажаль програли усім супротивникам, однак поступилися гідно. Так в матчі з ровесниками із Могилів-Подільського району з рахунком 1:3, у протистоянні із місцевими юнаками з рахунком 0:2 та команді Мурованих Куриловець з рахунком 1:2. Таким чином наші футболісти посіли останнє місце. Переможцями виявилися місцеві футболісти, які вийшли до фіналу.

  8 травня 2018 року в с. Сугаки Могилів-Подільського району відбулись групові змагання ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок-2018» серед юнаків 2006-2007 р.н., в яких прийняли участь команди Жмеринського, Могилів-Подільського, Шаргородського та Ямпільського районів. Наші юні футболісти у першій грі з місцевими однолітками святкували перемогу з рахунком 3:1. А надалі нажаль програли команді з Мурафи Шаргородського району 1:5 та звели унічию 1:1 з командою с. Велика Кісниця Ямпільського району . Таким чином наші футболісти посіли третє місце. Переможцями виявилися футболісти з ямпільщини.

  12 травня 2018 року в смт. Браїлів відбулася чергова футбольна гра змагань дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків 2001-2002 р.н. Команді «Авангард» Браїлів, протистояли ровесники із Мурованих Куриловець, лідери турніру. У цікавій та запеклій боротьбі команди кращої не виявили, зустріч завершилася бойовою нічиєю 0:0. Чергова гра відбудеться в смт. Сутиски.

  12-13 травня 2018 року в м. Калинівка відбувся чемпіонат Вінницької обласної дитячої волейбольної ліги серед дівчат 2006-2007 р.н. Честь району представляла команда Браїлівського відділення РДЮСШ (тренер Валерій Філімонов). Юні браїлівчанки у своїй групі перемогли команду Калинівка (1) з рахунком 2:0 та з рахунком 2:1 святкували перемогу над Ямпільською ОСДЮСШ, але поступились команді МДЮСШ № 3 м. Вінниця (2) 1:2, а у зустрічах за 4-6 місця святкували перемоги над представницями МДЮСШ № 3 м. Вінниця (1) та ОСДЮСШ Вінниця з однаковим рахунком 2:0. Таким чином посівши 4 місце з 12 команд, здобули досвід і впевненість у своїх силах на майбутнє. Переможцями стали МДЮСШ № 3 м. Вінниця (2), друге місце у дівчат з м. Жмеринка і третє - у представниць Крижополя.

  12-13 травня 2018 року в м. Літин відбувся командний Кубок Вінницької області з шахів «Казкова долина» серед чоловіків, де честь району захищали Віктор Личкін, Сергій Жерновський, Олег Макогонюк та Олександр Мацера. Здобувши 28 очок наша команда посіла 4 загальнокомандне місце з 8 команд, а володарями кубку стали шахісти із Вінниці.

  12-13 травня 2018 року в м. Вінниця волейбольна збірна команда району сформована на базі ВК «Браїлів» прийняла участь в Чемпіонаті Вінницької області. Після жеребкування нашій команді дісталися фаворити змагань - команда майстрів з Вінниці «Серце Поділля» та «ВК Калинівка». У своїй групі наші спортсмени несподівано виявилися кращими за майстрів з Вінниці (2:0) та з рахунком 1:2 поступилися калинівчанам. У півфіналі наші волейболісти з рахунком 2:0 перемогли «ВК Тростянець». У фіналі знову довелося зустрічатися з «ВК Калинівка», де у запеклій боротьбі вдалося взяти реванш, перемігши 2:1. Таким чином наші волейболісти вперше стали чемпіонами області. Вітаємо і пишаємося нашими чемпіонами.

  Відділ освіти РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»