Звертаючись до ікони Божої Матері молитвою за найдорожчу людину в світі розпочала захід приурочений до Дня Матері Стодулецький сільський голова Любов Голубенко.

  Свято Матері в Стодулецькій громаді відзначається вже 17 рік поспіль та збирає навколо себе жителів села різних поколінь. Адже дане свято стосується кожної сім’ї, громади, нації, бо возвеличує людину, від якої залежить життя будь-якого жителя нашої планети – МАТІР.

  13 травня 2018 року в сільському клубі було велелюдно. Святково вбраний зал, накриті різними смаколиками столи, зворушливі концертні номери, створювали атмосферу домашнього затишку, доброти та тепла.

  Цього дня розділити із стодульчанами радісну мить прибули голова райдержадміністрації Олег Легеза, начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Володимир Гамарник та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Оксана Сокол.

  В своєму вітальному слові Олег Легеза відмітив велику роль матері в житті кожної людини, подякував за величезний талант виконувати благородну місію, побажав здоров’я, вдячності від дітей, добра та благополуччя.

  На розвиток територіальної громади очільник району вручив Стодулецькому сільському голові Любов Голубенко Сертифікат на суму 50 тисяч грн..

  Під бурхливі оплески глядачів найменші артисти, вихованці дитячого садочку декламували вірші, танцювали таночок, зі всіх сил стараючись сподобатись своїм матусям. Талановито виступили вихованці Стодулецького загальноосвітнього закладу та народний аматорський колектив «Материнка», який завоював прихильників з Жмеринського та інших районів області.

  Подарунками та короваями від сільської ради було відзначено: за зразкове виконання своїх обов’язків матір – героїню Оксану Буїк, яка разом із чоловіком виховує трьох дівчаток; учасника бойових дій на Сході України Олександра Волинця, родину Надії Ліщинської, яка нещодавно відзначила «золоте весілля» та найстаршу жінку, яка була присутня на святі – Надію Гриндуль.

  Коровай та велику подяку за спонсорську допомогу в організації свята отримав керівник ТОВ «Платани» Олег Куцолабський.