Зазначив голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза під час семінару на тему: «Децентралізація влади та інші актуальні реформи. Місцеве самоврядування» за участю сільських голів, секретарів сільських рад, депутатів районної, міської та сільських рад.

  Представляючи організаторів семінару, Олег Легеза зазначив: « Ми живемо в період великих кардинальних змін. Реформи відбуваються в усіх галузях життєдіяльності держави. Основною метою їх проведення є підвищення якості життя кожного українця. Оцінка реформ в Україні показує значний прогрес, але їх впровадження варто пришвидшити, щоб досягти бажаних результатів . Особливо важлива підтримка реформ на місцевому рівні.» Тому він закликав присутніх до конструктивної дискусії під час проведення тренінгу.

  З вітальним словом звернулась до учасників зібрання помічник-консультант народного депутата України Івана Мельничука, голова Жмеринської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ірина Осадча.

  Тренер Центрального Секретаріату Ярослав Максимчук за допомогою демонстрації слайдів довів до відома присутніх суть та базові принципи впровадження реформ в медичній, освітній, пенсійній сфері. Детально зупинився на ефективності проведених процесів децентралізації в державі.

  Учасники семінару активно ставили запитання лектору, отримуючи змістовні відповіді.

  Підвела підсумок зібрання керівник Секретаріату Вінницької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ольга Молодзієвська. З її рук учасники семінару отримали Сертифікати про проходження навчання.