11 травня 2018 року в залі засідань Жмеринської районної ради за ініціативи голови райдержадміністрації, депутата обласної Ради О.Легези відбулася зустріч керівників району з головами первинних ветеранських організацій Жмеринщини.

  Мета зібрання – висловити подяку тим, хто піклується та захищає інтереси ветеранів Другої світової війни, дбає про ветеранів праці. Питання піклування про ветеранів війни набирає особливої актуальності в період травневих свят, безпосередньо, до Дня Перемоги.

  Хвилина мовчання була присвячена пам’яті жертв Другої світової війни.

  У своїх виступах очільники району О.Легеза та В.Малярчук привітали голів первинних ветеранських організацій міста і району з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, висловили щиру подяку за їхню кропітку, безкорисну працю у щоденному піклуванні про людей похилого віку, особливо тих, хто пережив трагічні роки війни. Дякували за виконання шляхетної місії – представляти інтереси, вирішувати проблеми ветеранів, тим самим допомагаючи представникам влади турбуватися про них. Запевнили у тому, що райдержадміністрація, районна рада сьогодні докладають максимум зусиль для того, щоб забезпечити гідне життя людям старшого покоління. Говорили про пріоритетні напрямки роботи, яким приділяється увага, залучення додаткових коштів до районного бюджету та вирішення, завдяки цьому, ряду проблем. Наголосили на важливості підтримки з боку організації ветеранів для досягнення високих результатів у напрямку покращення рівня життя населення нашого краю. Побажали усім міцного здоров’я, активного довголіття під мирним небом, радості, добра, благополуччя й успіху у шляхетній місії.

  Очільникам ветеранських організацій вручено вітальні листівки та одноразову матеріальну допомогу.

  Під час нагородження опікуни ветеранів неодноразово брали слово та висловлювали подяку за виказану їм увагу, підтримку, завіряли у своїй готовності й надалі піклуватися про ветеранів.

  Голова первинної ветеранської організації с.Жуківці Т.Маніленко розповів присутнім про свою поїздку на святкування Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у другій світовій війні в м.Київ, продекламував власний вірш.

  Свою вдячність на адресу голови райдержадміністрації О.Легези за організоване свято учасники зібрання виказали оплесками стоячи.

  У своїй промові голова районної організації ветеранів А.Паламарчук дякував районній владі за підтримку організації, а також за продовження свята Перемоги, розповів про організацію, її діяльність та традиції, започатковані нагороди, якими відзначають за високі показники в роботі голів первинних ветеранських організацій. Висловив своє задоволення тим, що в одному залі зібралися разом представники міста і району, адже усі справи краще робити гуртом.

  Впродовж заходу святковий настрій в залі створювали вихованці районного будинку культури.