Інформує відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Жмеринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

  Організація проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних да дитячих навчальних закладах

  На порозі чудова та трішки сумна пора – пора випускних вечорів і початку нового відповідального життя.

  Батьки, вихователі та класні керівники зараз в клопотах і думках про те, як влаштувати випускникові незвичайне та яскраве свято, свято, яке залишиться в серці кожного навіки.

  Пам’ятайте, головне, свята повинні бути не лише веселими, але й безпечними. Не кожний розуміє - щедрість і гостинність повинна бути поміркованою і не нести шкоди ні організаторам, ні дітям.

  На жаль, епідемічна ситуація в країні дуже напружена. Більшість спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь поєднує вживання недоброякісних продуктів харчування, питної води та готових страв, виготовлених, як в закладах громадського харчування так і в домашніх умовах.

  Основними причинами спалахів є використання продовольчої сировини сумнівної якості (без документів, які засвідчують її якість), відсутність належних умов для приготування страв, порушення технології приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму. Залучення до приготування страв випадкових осіб, які не обізнані з елементарними правилами особистої гігієни та ін.

  Тому, щоб Ваші свята залишили після себе лише щасливі спогади, прислухайтесь до порад працівників Держпродспоживслужби :

  • Влаштовуйте свята в закладах громадського харчування, яким ви довіряєте.
  • Поцікавтесь наявністю у закладі результатів лабораторних досліджень щодо якості питної води, яку використовують для приготування страв.
  • Узгодьте святкове меню з адміністрацією закладу, зверніть увагу на відсутність в меню заборонених та сумнівних страв в епідемічному відношенні
  • Не допускайте приготування кондитерських виробів з кремами, морозива, яець та м’яса водоплаваючої птиці, низькосортних м’ясних виробів (нижче I сорту), студнів, зельців, фаршмаків, грибів, молоко-самоквасу, сметани та фляжного молокоа, сиру м’якого без термічної обробки, консервів непромислового виготовлення, солодких газованих напоїв, нарізних салатів з майонезом, оцтом, сметаною.
  • Не допускайте вживання учасниками урочистостей та учнями-випускниками будь-яких алкогольних, слабоалкогольних напоїв, забороняйте тютюнопаління в місцях проведення випускних вечорів.

  Наголошуємо, що за невиконання вимог чинного законодавства, можливе ускладнення епідемічної ситуації, саме ВИ несете персональну відповідальність.

  Давайте не будемо ризикувати своїм здоров’ям і здоров’ям випускників, а спільними зусиллями організуємо яскраві і незабутні свята для наших найдорожчих дітей.