Питанню оновлення нормативної грошової оцінки населених пунктів Жмеринського району була присвячена робоча зустріч заступника голови адміністрації Олега Матвієнка та керівника відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Антоніни Гуліцької.

  В ході бесіди Антоніна Володимирівна надала вичерпну інформацію стосовно даного питання, а саме, було зазначено, що такі сільські ради як: Кам’яногірська, Людавська, Сербинівська, Стодулецька, Телелинецька та Северінівська ОТГ пройшли граничний термін, який наданий законом, на право використовувати для всіх потреб дані зазначені в проектах з нормативних грошових оцінок, і для подальшої роботи з обігом, оподаткуванням та іншими цивільно-правовими угодами та діями, пов’язаними з землями.

  Тому є необхідність виготовити актуальні проекти щодо оцінки земель даних населених пунктів. Відділом Держгеокадастру було доведено до керівників органів місцевого самоврядування про доцільність та необхідність проведення даних заходів, адже виготовлення актуальної оцінки земель дасть змогу збільшити дохідну частину місцевих бюджетів, в подальшому спрямувавши ці кошти на соціальний розвиток громад.

  Слід зазначити, що на даний час Сербинівська сільська рада та Северинівска об’єднана територіальна громада замовили виготовлення проектів з нормативної грошової оцінки. В результаті зустрічі було домовлено провести нараду з сільськими головами на предмет якнайшвидшого вирішення даного питання.