4 травня 2018 року до Кам’яногірської ЗОШ І-ІІ ступенів, вже не вперше, з офіційним візитом завітала група студентів Північної норвезької місії «Nordic Harvest Mission» на чолі з Беном Діном.

  Гостей зустріла директор школи Шершун О.Д., начальник відділу освіти Жмеринської РДА Цимбал І.В., голова сільської ради Гринік В.В. та уся шкільна родина.

  Для них було проведено екскурсію по школі, учні підготували цікаві запитання про Норвегію. У спілкуванні допомагали перекладачі. Невеличку концертну програму розпочали гості молитвою «Побажання благословення», а далі естафету привітань продовжили учні школи.

  З вітальним словом звернулася до присутніх начальник відділу освіти Жмеринської РДА Цимбал І.В. Слова щирої подяки адресувалися учням, педагогам, чиїми стараннями, любов’ю та турботою оточені щоденні зустрічі з вихованцями.

  А нам і справді є чим пишатися. Учениця нашої школи Чернюк Софія, що брала участь у чемпіонаті з розв’язування логічних задач, відібрана до команди, що буде представляти Україну на ХІХ Математичному Кубку Європи у Парижі.

  Нартовська Олена Анатоліївна, представник релігійної громади «Джерело надії» м.Жмеринка, разом зі студентами з Норвегії, матеріально підтримали обдаровану дитину та передали Софійці грошову допомогу - 5000 грн.

  Зустріч пройшла невимушено та була цікавою для всіх.